ultrAslan LİSE Başkanı 

Emre Kızılkaya
emrekızılkaya@ultraslanlise.com

 

ultrAslan LİSE Başkan Yardımcısı

Veysel Okhan
veyselokhan@ultraslanlise.com

 

ultrAslan LİSE Yurtiçi Sorumlusu

Feridun Kundak
feridunkundak@ultraslanlise.com


ultrAslan LİSE Yurtiçi Sorumlu Yrd

Doğukan Sarıkaya
dogukansarıkaya@ultraslanlise.com

 

ultrAslan LİSE İstanbul Sorumlusu

Melih Kocaoğlu
istanbul@ultraslanlise.com


Sosyal Medya ve Web Ekibi Sorumlusu

Doğukan Sarıkaya
iletisim@ultraslanli.com & multimedia@ultraslanlise.com

 

Tribün Faaliyet Sorumlusu

Deniz Eyüpoğlu & Metehan Canbaz
denizeyupoglu@ultraslanlise.com & metehancanbaz@ultraslanlise.com


Ürün ve Organizasyon Sorumlusu

Yusuf Yamak
organizasyon@ultraslanlise.com

 

Anadolu Bölge Temsilcileri

Marmara Bölge Sorumlumuz (   Can Soylu )
marmara@ultraslanlise.com

Ege Bölgesi Sorumlumuz  – (  Nurican Dağdeviren  )
ege@ultraslanlise.com

Akdeniz Bölgesi Sorumlumuz – (  Sabit Keleş
akdeniz@ultraslanlise.com

İç Anadolu Bölgesi  Sorumlumuz– (  Barış Koçak )
icanadolu@ultraslanlise.com

Karadeniz Bölgesi Sorumlumuz –  (  Soner Köstereli  )
karadeniz@ultraslanlise.com

    Güneydoğu Anadolu Bölgesi  Sorumlumuz – (  Abdullah Gazioğlu )
güneyanadolu@ultraslanlise.com

  Doğu Anadolu Bölgesi Sorumlumuz – (  Enes Kıvılcım )
doguanadolu@ultraslanlise.com