ultrAslan LISE Başkanı

Emre Kızılkaya
emrekizilkaya@ultraslanlise.com


ultrAslan LISE Başkan Yardımcısı

Veysel Okhan
veyselokhan@@ultraslanlise.com


ultrAslan LISE Yurtiçi Koordinatörü

Feridun Kundak
feridunkundak@ultraslanlise.com

 

ultrAslan LISE Yurtiçi Koordinatör Yardımcısı

Doğukan Sarıkaya
dogukansarikaya@ultraslanlise.com

 

ultrAslan LISE İstanbul Sorumlusu

Melih Kocaoğlu
melihkocaoglu@ultraslanlise.com


Sosyal Medya ve Web Ekibi Sorumlusu

Dogukan Sarıkaya
iletisim@ultraslanlise.com


Multimedia ve Tasarım Ekibi 

Semih Sıkdağ & Özgür Ayyıldız
multimedia@ultraslanlise.com & tasarim@ultraslanlise.com


Organizasyon Sorumlusu

Yusuf Yamak
organizasyon@ultraslanlise.com


Tribün Faaliyet Sorumlusu

Metehan Canbazoğlu & Deniz Eyüpoğlu
metehancanbazoglu@ultraslanlise.com & denizeyupoglu@ultraslanlise.com


Anadolu Bölge Temsilcileri

Can Soylu ( Marmara Bölgesi ) & marmara@ultraslanlise.com

Nurican Dağdiveren ( EgeBölgesi )  & ege@ultraslanlise.com

Sabit Keleş ( Akdeniz Bölgesi ) & akdeniz@ultraslanlise.com

Barış Koçak ( İç Anadolu Bölgesi ) & icanadolu@ultraslanlise.com

Eray Göymen ( Karadeniz Bölgesi ) & karadeniz@ultraslanlise.com

Enes Kıvılcım ( Doğu Anadolu Bölgesi ) &doguanadolu@ultraslanlise.com

Abdullah Gazioğlu ( Güneydoğu Anadolu Bölgesi ) & guneyanadolu@ultraslanlise.com